Kas ir biedrība REĀLS PIEDZĪVOJUMS?

reals piedzivojums par mums

"Reāls Piedzīvojums" ir svinīgu un aktīvu pasākumu organizācija, kam klienti uzticas jau kopš 2010.gada. Mūsu pasākumos ir piedalījušies jau vairāk kā 70 000 dalībnieki. Esam viena no vadošajām organizācijām, kas pierādījusi sevi kā komandas veidošanas-saliedēšanas, sporta spēļu un dzimšanas dienas pasākumu organizēšanas profesionāļiem.
Caur organizētajiem pasākumiem mūsu mērķis ir veicināt aktīvu, sportisku un veselīgu dzīvesveidu bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem. Vairot saturīga un lietderīga brīvā laika pavadīšanu un aktualizēt jaunatnes patriotisma, biedriskuma, drošsirdības, fizisko un garīgo spēju, personiskās kultūras, disciplīnas un vides aizsardzības sekmēšanu.

Lasīt tālāk ...

PERSONĀLS

SANDIJS KRASTIŅŠ

Kvalificēts pasākumu, nometņu vadītājs, treneris, tiesnesis
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Sandijs Krastiņš

    Atzinības raksts        Nometņu vadītāja apliecība

Vienkāršs lauku puisis, kam patīk dabas vienkāršums un tās neatkārtojamība.

Cilvēku drošība, atbildība un situācijas kontrole man vienmēr ir pirmajā vietā, un varbūt tāpēc, arī dzīve mani ir virzījusi uz atbildību par apkārtējo drošību un pasākumu organizēšanu. Pieredze rāda- Pozitīvas domas, darbi un vārdi, Tas vienmēr palīdz gan pašam, gan citiem. Un ja nav sveša jautru pasākumu radīšana, tad pozitīvās atskaņas atsver visu. Lielākais gandarījums ir par labi padarīto darbu un, Tā- labā enerģijas ieplūšanas sajūta..., pēc tam ka kādam esi palīdzējis (formula: labi padarītais darbs+rezultāts+cilvēku prieks un pozitīvās emocijas =10Xn pakāpē palielinās pozitīvās emocijas manī. ;) Pamēģiniet - varbūt izjutīsiet!

Svarīgi ir zināt, ka mums vienmēr ir kur tiekties... nospraužot tuvākos un tālākos mērķus mēs sasniegsim savu iecerēto LIELO MĒRĶI!

Lasīt tālāk ...

PAVEIKTAIS KOPŠ 2010 GADA

RealsPiedzivojums paveiktais

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd