Sveicam uzvarētāju! Balvā 150Eur dāvanu karte

balttour realspiedzivojums 150 mTūrisma izstādē Balttour no 3-4.februārim notika konkurss un šodien neatkarīgas žūrijas klātbūtnē tika izlozēts konkursa laimīgais uzvarētājs Dagnis Vovers kura mobilais telefons beidzas ar **** 2953. Balvā - 150 eur dāvanu karte REĀLS PIEDZĪVOJUMS pasākumiem. Apsveicam uzvarētāju!
Paldies visiem par dalību mūsu stenda atrakcijās, šaušanā ar milzu kaķeni, kur tika iekaroti pasaku tēli.Priecājamies, ka mazos bērnus varējām iepriecināt ar mini katapultas precizitātes uzdevumu. Apsveicam visus spēka vīrus un spēka meitas, kas piedalījās neparastajā spēka vingrinājumā "Piespiedies man atspiežoties!" Visi dalībnieki tika iepriecināti ar Latvijā ražotiem kārumiem, labākie un atraktīvākie atrakciju meistari/izpildītāji ieguva dāvanu kartes 20 Eur vērtībā! 

Kā katru gadu, WWW.REALSPIEDZIVOJUMS.LV tiek aicināts uz BALTTOUR Lielo skatuvi, kur šogad tika sagādāts konkurss "šaušana mērķī ar milzu kaķeni", kur uzvarēja Vladislavs, Iļja un lietuvietis Aļģirtas - trāpot visvairāk punktus salīdzinājumā ar citiem daudzajiem skatuves konkursa dalībniekiem.
Paldies visiem par dalību! Tiekamies citos pasākumos (nākamais - izstāde BĒRNU PASAULE, Sports un atpūta Ķīpsalas izstāžu hallē).
Ja Jums tomēr nav sanācis piedalīties šajos konkursos, tad skaties mūsu nākamos konkursus facebook , instagram un draugiem.lv

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd