REĀLĀ PIEDZĪVOJUMA ARHĪVS

Konkurss! Balvā 6 kastes saldējuma!

saldejums konkurss www.realspiedzivojums.lv mlPiedalies "Reāls Piedzīvojums" Facebook konkursā - balvā 6 kastes Ikšķiles saldējuma.

 

Kas jādara?

1. Spied LIKE mūsu Facebook lapai un SHARE konkursa ierakstam;

2. Konkursa komentārā ietago draugus ar kuriem vēlētos notiesāt gardo saldējumu (jo vairāk draugu atzīmēsi, jo LIELĀKA IESPĒJA LAIMĒT).

Lasīt tālāk ...

Aktuālie vasaras piedzīvojumi

gimenes vasara realspiedzivojums m labotsIzbaudi īstus vasaras piedzīvojumus kopā ar ģimeni, druagiem vai kolēģiem! "Reāls Piedzīvojums" aicina rezervēt jautru, aktīvu un notikumiem piepildītu vasaras pasākumu. 

 

Uzziniet pirmie par jaukām balvām un bezmaksas pasākumiem!

Lasīt tālāk ...

Sveicam facebook un draugiem.lv konkursa uzvarētājus!

uzvaretajs konkurss realspiedzivojums zemenes m500"Reāls Piedzīvojums" sirsnīgi sveic uzvarētājus!

No 6. - 20. jūlijam "Reāls Piedzīvojums" draugiem.lv lapā un no 14. - 20. jūlijam facebook lapā norisinājās konkurss par iespēju laimēt veselu kasti zemeņu. 

Izlozes kārtībā esam noskaidrojuši uzvarētājus:

Facebook konkursā:

Kasti zemeņu iegūst - Līva Bandilko

Lasīt tālāk ...

Sveicam konkursa uzvarētāju!

konkurss realspiedzivojums zemenes sveicamuzvaretaju"Reāls Piedzīvojums" sirsnīgi sveic uzvarētājus!

No 6. - 13. jūlijam "Reāls Piedzīvojums" Facebook un Instagram lapās norisinājās konkurss par iespēju laimēt veselu kasti zemeņu. 

Izlozes kārtībā esam noskaidrojuši uzvarētājus:

Facebook konkursā:

Kasti zemeņu iegūst Madara Rutka

Instagram konkursā:

Kasti zemeņu iegūst Eliza Ruska

Lasīt tālāk ...

Konkurss! Piedalies un laimē 3 kastes zemeņu!

konkurss realspiedzivojums zemenes 2 m"Reāls Piedzīvojums" gardais konkurss turpinās! Piedalies un iegūsti balvā kādu no 3 zemeņu kastēm!

Viens no vasaras gardākajiem priekiem ir zemenes, tāpēc piedalies konkursā un laimē veselu kasti šo saldo un sulīgo gardumu!

Meklē konkursus mūsu sociālo kontu lapās:

Facebook konkurss:

1. Spied Like mūsu lapai un Share šim konkursam;

2. Konkursa komentārā ietago draugus ar kuriem kopā vēlētos notiesāt zemeņu kasti.

Konkursa noslēgums: 20.07. plkst. 12:00

Uzvarētājs tiks noskaidrots izlozes kārtībā no dalībniekiem, kas izpildījuši visus nosacījumus.

Konkursu meklē te!

Lasīt tālāk ...

Publisko pasākumu programmas un atrakcijas

pasvaldibas realspiedzivojums 1m "Reāls Piedzīvojums" profesionālā komanda piedāvā pilnu pasākuma programmas izstrādi un atrakciju organizēšanu, dāžadu publisko pasākumu ietvaros. 

Nodrošinām pasākuma programmas plānošanu un realizēšanu no A-Z, lai ikviens apmeklētājs būtu iepriecināts un mājās dotos ar pozitīvām emocijām. 

Savas atrakcijas nodrošinām ģimeņu un bērnu pasākumos, pilsētas un pagasta svētkos, sporta dienās un citos publiskos pasākumos. 

"Reāls Piedzīvojums" klāstā ir vairāk kā 250 dažādas atrakcijas, oriģinālas tematisko pasākumu programmas un liela pieredze aktīvo pasākumu organizēšanā.

Lasīt tālāk ...

"Reāls Piedzīvojums" RTU "saLidojumā"

realspiedzivojums RTU salidojums 12017. gada 30.jūnijā Arēnā Rīga tika organizēts RTU absolventu salidojums. Pasākuma tēma bija Lidojums.
Ieejot arēnā Rīga tika radīts iespaids, ka cilvēki ir izkāpuši no lidmašīnas. Viņus sagaidīja cilvēki ar dažādiem jautriem un smieklīgi reāliem plakātiem - “Jāni Bērziņ - mamma Tevi gaida!”, “Salidojuma ballīte ir šeit!”, “Mīļi gaidīts mājās- Juri!”, “Mīļais Joske - Es Tevi gaidīju veselu gadu!”, “Sveicam dzimtenē!”

"REĀLS PIEDZĪVOJUMS" izveidoja joku muitas drošības pārbaudi, kur daudziem atlidojušajiem tika pārbaudīta kontrabanda. Kādai pasažierei garos matos vai somiņā tika atrasts balts pulverītis maisiņā; kādam tika atrasta aiz jostas aizslēpta cita aizdomīga – narkotikām līdzīga – viela, kāds pamanījās valstī ievest cilvēku orgānus tirdzniecībai.

Lasīt tālāk ...

Vasaras pasākumu piedāvājums

realspiedzivojums vasara 2Vasara ir īstais laiks, kad uzlādēt baterijas un iegūt enerģiju atlikušajam gadam! Kā arī tas ir lielisks laiks, kad baudīt dabu un aktīvā gaisotnē iepazīt savus kolēģus! "Reāls Piedzīvojums" aicina rezervēt jautru, aktīvu un notikumiem piepildītu vasaras pasākumu. 

Piedāvājam dažādas pasākumu programmas lielākiem un mazākiem uzņēmumu, organizāciju kolektīviem. 

Lasīt tālāk ...

20.maijā tiekamies Mores muzejā

muzeju nakts realspiedzivojums M20.maijā tiekamies Mores muzejā!
"Reāls Piedzīvojums" Muzeju nakti aicina pavadīt jautrās un aktīvās noskaņās Mores kauju muzejā!
Pasākuma ietvaros ikviens BEZ MAKSAS varēs izmēģināt mūsu atrakcijas, piedalīties konkursos un lieliski pavadīt laiku ar ģimeni un draugiem!

Lasīt tālāk ...

Sveicam Mežaparka konkursa uzvarētāju!

realspiedzivojums konkursauzvaretaji maribella m4.maijā ikvienam bija iespēja satikt "Reāls Piedzīvojums" klātienē - Mežaparka vasaras sezonas atklāšanas pasākumā.

Šīs dienas laikā apmeklētājiem bija iespēja ne tikai bez maksas izmēģināt mūsu atrakcijas, bet arī piedalīties aptaujā un laimēt gardu balvu!

Lasīt tālāk ...

Aktuālās vakances

sludinajums komunikacijas realspiedzivojums"Reāls Piedzīvojums" aicina pievienoties komandai Komunikācijas speciālistu un projektu vadītāju.

Vakance - komunikācijas speciālists

Darba pienākumi:

- Sociālo kontu administrēšana;

- Reklāmas banneru/plakātu veidošana;

- Preses relīžu rakstīšana un izsūtīšana;

Lasīt tālāk ...

Sveicam Mātes dienas konkursa uzvarētājus!

uzvaretaji konkurss realspiedzivojums m"Reāls Piedzīvojums" sirsnīgi sveic uzvarētājus!

No 20.-28.aprīlim "Reāls Piedzīvojums" sociālajos kontos Facebook, draugiem.lv un Instagram norisinājās konkurss par godu mūsu skaistajām, enerģiskajām un lieliskajām mammām.

Konkursa dalībnieku uzdevums bija publicēt bildi kopā ar savu mīļo mammu, bērnu māti, vecmammu, krustmāti vai sevi, izceļot sev apkārt īpašās sievietes - mātes! Paldies visiem konkursa dalībniekiem, kas dalījās ar skaistajām un sirsnīgajām bildēm.

Lasīt tālāk ...

Pasākumu un atrakciju piedāvājums uzņēmumiem!

pavasara vasaras piedavakums uznemumiem realspiedzivojums m

"Reāls Piedzīvojums" aicina laicīgi plānot un rezervēt īpašos uzņēmuma notikumus.

Pavasara/ vasaras sezonā piedāvājam oriģinālas un prātā paliekošas sporta spēles. 

Ja Jūsu kolektīvam laiks uzņemt enerģijas lādiņu un iedvesmoties jauniem mērķiem - piedāvājam aktīvus komandas veidošanas saliedēšanas pasākumus.

Lasīt tālāk ...

Aktuālais pasākumu - atrakciju piedāvājums!

pavasara vasaras piedavakums pasvaldibas realspiedzivojums mlab

Plānojot pavasara un vasaras īpašos notikumus, "Reāls Piedzīvojums" aicina izvēlēties oriģinālas pasākumu programmas un atrakcijas!

Piedāvājam pilnu sporta spēļu-svētku programmu.

Pārsteidziet pasākumu dalībniekus ar mūsu jaunākajām atrakcijām - ZORB Bamperfutbolu, Ūdens bumbām vai Kvestu brīva dabā.

Lasīt tālāk ...

Īpašais atrakciju piedāvājums klasēm un skolām!

pavasara vasaras piedavakums klases realspiedzivojums m

Vai Jūsu klasei/skolai plānojas kāds īpašs notikums? "Reāls Piedzīvojums" piedāvā jautras, oriģinālas un aktīvas atrakcijas Jūsu pasākumiem. 

Piedāvājam aizraujošuas Klašu saliedēšanas programmas, Olimpisko sporta dienu un Jautrās stafetes.

Ja vēlies pārsteigt savus klasesbiedrus un draugus, piesaki Dzimšanas dienas ballīti! 

Lasīt tālāk ...

KONKURSS! Laimē dienu Līvu Akvaparkā sev un mammai!

mates diena konkurss realspiedzivojums

Tuvojoties mātes dienai, "Reāls Piedzīvojums" aicina piedalīties mūsu sociālo kontu konkursos un laimēt balvas sev un savai mīļajai mammai! 

Piedalies konkursā un laimē Līvu Akvaparka dāvanu kartes visai dienai sev un mammai!

Konkurss aktīvs līdz 28.04. plkst. 12:00

Konkursa rezultātu paziņošana: 28.04.

Lasīt tālāk ...

Sveicam izstādes "Bērnu Pasaule" izlozes uzvarētāju

bernu basaule uzvaretajs realspiedzivojums

No 31.marta līdz 2.aprīlim "Reāls Piedzīvojums" kolektīvs piedalījās izstādē "Bērnu Pasaule 2017", izstāžu centrā Ķīpsala. 

Šo dienu laikā mūsu stendā ikvienam bija iespēja ne tikai iepazīties ar mūsu jaunākajiem piedāvājumiem un bez maksas izmēģināt vairākas atrakcijas, bet arī piedalīties aptaujā un laimēt vērtīgas balvas!

Lasīt tālāk ...

Sveicam facebook konkursa uzvarētāju!

konkurss realspiedzivojums uzvaretajs m2

"Reāls Piedzīvojums" sirsnīgi sveic uzvarētāju!

2.aprīlī noslēdzās mūsu Facebook lapas konkurss, par iespēju laimēt kādu no četrām atrakcijām 250 Eur vērtībā. 

Izlozes kārtībā esam noteikuši uzvarētāju - Diānu Dzeni, kurai kopā ar saviem draugiem būs iespēja pavadīt lielisku atpūtu un instruktora vadībā izmēģināt loku šaušanu. 

Lasīt tālāk ...

Sveicam izstādes konkursa uzvarētāju!

realspiedzivojums konkurss atputa un sports m


No 24.-26.martam "Reāls Piedzīvojums" kolektīvs piedalījās izstādē "Atpūta un sports 2017", izstāžu centrā Ķīpsala. 

Šo dienu laikā mūsu stendā ikvienam bija iespēja ne tikai iepazīties ar mūsu jaunākajiem piedāvājumiem un bez maksas izmēģināt vairākas atrakcijas, bet arī piedalīties aptaujā un laimēt vērtīgas balvas!

Lasīt tālāk ...

KAS IR REĀLS PIEDZĪVOJUMS

"Reāls Piedzīvojums" ir svinīgu un aktīvu pasākumu organizācija, kam klienti uzticas jau kopš 2010.gada. Mūsu pasākumos ir piedalījušies jau vairāk kā 70 000 dalībnieki. Esam viena no vadošajām organizācijām, kas pierādījusi sevi kā komandas veidošanas-saliedēšanas, sporta spēļu un dzimšanas dienas pasākumu organizēšanas profesionāļiem.
Caur organizētajiem pasākumiem mūsu mērķis ir veicināt aktīvu, sportisku un veselīgu dzīvesveidu bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem. Vairot saturīga un lietderīga brīvā laika pavadīšanu un aktualizēt jaunatnes patriotisma, biedriskuma, drošsirdības, fizisko un garīgo spēju, personiskās kultūras, disciplīnas un vides aizsardzības sekmēšanu.

Mūsu kolektīvu veido augsta līmeņa vadības, līderības un personālvadības profesionāļi, sporta un citi padagogi, treneri, ballīšu animatori, psihologi, ar pieredzi valsts pārvaldē, uzņēmumos, skolās un drošības iestādēs no 10-20 gadiem. Mūsu līdzšinējā pieredze ir pierādījusi, ka spējam organizēt dažāda mēroga pasākumus - no 10 līdz 10 000 dalībniekiem. 
Uz šo brīdi piedāvājam vairāk kā 40 dažādas pasākumu programmas, vairāk kā 30 tematikas un vairāk kā 350 dažādas atrakcijas un uzdevumus, kas ir aktuālas gan ģimenēm un bērniem, gan lieliem un maziem uzņēmuma kolektīviem un organizācijām.

Our website is protected by DMC Firewall!