ĢIMEŅU SPORTA SPĒLES - VESELA UN DROŠA DZĪVESVEIDA VEICINĀŠANA

gimenes diena www.realspiedzivojums.lv mKrāšņāko un jautrāko pasākumu organizācija "Reāls Piedzīvojums" aicina Jūs sadarboties, kopīgi realizējot aizraujošus ģimeņu, sporta un aktīva dzīvesveida veicināšanas pasākumus. 

“Reāls Piedzīvojums" ir profesionāla, svinīgu un aktīvu pasākumu organizācija ar 7 gadu pieredzi, un mūsu organizētajos pasājumos esam iepriecinājuši jau vairāk kā 70000 dalībniekus. Esam viena no vadošajām organizācijām, kas pierādījusi sevi kā ģimenes dienu, komandas veidošanas-saliedēšanas, sporta spēļu un citu publisko un privāto pasākumu organizēšanas profesionāļiem. 

Lasīt tālāk ...

Sveicam konkursa uzvarētāju - balvā koncerta "Zvaigžņu ceļā" biļetes

relaspiedzivojums konkurss dziesmusvetki uzvaretajs mazsNo 29.marta līdz 16.aprīlim REĀLS PIEDZĪVOJUMS Facebook lapā tika organizēts konkurss, par iespēju laimēt 2 biļetes uz Dziesmu svētku koncerta "Zvaigņu ceļā" ģenerālmēģinājumu. Paldies visiem par dalību konkursā!

Izlozes kārtībā esam noskaidrojuši uzvarētāju: Ira Ansviesule

Sirsnīgi sveicam uzvarētāju un novēlam izbaudīt Dziesmu un Deju svētku programmu!

Lasīt tālāk ...

Konkurss- dziesmusvētku biļetes līdz 16.04.2018.

KONKURSS

Noskaidrosim vēl vienu laimīgo, kuram dāvināsim 2 biļetes uz Dziesmu svētku noslēguma koncerta "ZVAIGŽŅU CEĻĀ" ģenerālmēģinājumu, kas notiks Mežaparka Lielajā estrādē 7.jūlijā!
1. Spied pogu "Share" jeb "Dalīties" ar šo konkursu👉;
2. Spied "Like" 👍mūsu lapai: REĀLS PIEDZĪVOJUMS
3. Ietago "Tag" komentārā vismaz 3 draugus (aktīvais links)
Konkurss aktīvs līdz: 16.aprīlim
Biļetēm piesakies ŠEIT: facebook_konkurss_dziesmusvetku_biletes

 

 

Apsveicam konkursa 27.03.2018. uzvarētāju!

Apsveicam uzvarētāju!!!

Ietagotajā #facebook REĀLS PIEDZĪVOJUMS Konkursā līdz no 09.03.-27.03.2018. Izlozes rezultātā, noskaidrojām vienu laimīgo, kuram dāvinām 2 biļetes uz Dziesmu svētku noslēguma koncerta "ZVAIGŽŅU CEĻĀ" ģenerālmēģinājumu, kas notiks Mežaparka Lielajā estrādē 7.jūlijā!

Konkursa nosacījumi bija:

1. Spied pogu "Share" jeb "Dalīties" ar šo konkursu
2. Spied "Like" mūsu lapai: REĀLS PIEDZĪVOJUMS
3. Ietago "Tag" komentārā vismaz 3 draugus. ("Tag" drīkst arī citus 3draugus- neierobežotas reizes-tā var palielināt iespēju vinnēt).
✔Jo vairāk draugu atzīmēsi, jo LIELĀKA IESPĒJA TEV un Tevis izvēlētam DRAUGAM LAIMĒT!

Konkurss noslēdzies, un sīvā konkurencē izlozētā laimīgā uzvarētāja ir Egita Zariņa https://www.facebook.com/egita.zarina.35

Apsveicam!

Kā Lieldienu balvu esam sarūpējuši vēl vienu iespēju tikt pie pie divām biļetēm uz Dziesmu svētku noslēguma koncerta "ZVAIGŽŅU CEĻĀ" ģenerālmēģinājumu!

Skaties ŠEIT!: https://ej.uz/facebook_konkurss_biletes

 

Sveicam uzvarētāju! Balvā 150Eur dāvanu karte

balttour realspiedzivojums 150 mTūrisma izstādē Balttour no 3-4.februārim notika konkurss un šodien neatkarīgas žūrijas klātbūtnē tika izlozēts konkursa laimīgais uzvarētājs Dagnis Vovers kura mobilais telefons beidzas ar **** 2953. Balvā - 150 eur dāvanu karte REĀLS PIEDZĪVOJUMS pasākumiem. Apsveicam uzvarētāju!
Paldies visiem par dalību mūsu stenda atrakcijās, šaušanā ar milzu kaķeni, kur tika iekaroti pasaku tēli.Priecājamies, ka mazos bērnus varējām iepriecināt ar mini katapultas precizitātes uzdevumu. Apsveicam visus spēka vīrus un spēka meitas, kas piedalījās neparastajā spēka vingrinājumā "Piespiedies man atspiežoties!" Visi dalībnieki tika iepriecināti ar Latvijā ražotiem kārumiem, labākie un atraktīvākie atrakciju meistari/izpildītāji ieguva dāvanu kartes 20 Eur vērtībā! 

Lasīt tālāk ...

Sveicam konkursa uzvarētāju! Balvā 350 eur dāvanu karte

realspiedzivojums balttour web konkurss m

APSVEICAM 350 Eur Dāvanu kartes konkrsa uzvarētāju! Kuplā dalībnieku pulkā izlozes rezultātā tika noskaidrots uzvarētājs! 

Balvu iegūst - Ilga Dzene ! https://www.facebook.com/ilga.dzene 

BALVAS uzvarētājai jāsazinās ar mums par  REĀLS PIEDZĪVOJUMS 350 eur dāvanu kartes izmantošanas laiku -  dzimšanas dienas pasākumam brīvā dabā līdz 10 dalībniekiem. Ir pieejama bezmaksas pasākuma vieta Ulbrokā, Aktivitāšu un veselības trasē, 51 autobusa galapietura.
Paldies visiem dalībniekiem par centīgo dalību un šonedēļ facebook konkursā būs atrodamas Dziesmusvētku 2 biļetes noslēguma koncerta "ZVAIGŽŅU CEĻĀ" ģenerālmeiģinājumam Mežaparka Lielā estrāde.

Lasīt tālāk ...

Lielā balva Valdemārpils skolai

www.realspiedzivojums ekoskolas m Kas runā vides vārdā, tas dodas piedzīvojumā! No sirds priecājamies par Valdemārpils vidusskolas vērtīgo veikumu šī gada Rīcības dienās, tāpēc skolas Ekopadomei tika piešķirta lielā balva no REĀLS PIEDZĪVOJUMS.

Lasīt tālāk ...

KAS IR REĀLS PIEDZĪVOJUMS

Our website is protected by DMC Firewall!