Korporatīvie pasākumi ziemā

Uzticies REĀLS PIEDZĪVOJUMS kolektīvam, kas palīdzēs Jūsu uzņēmuma, organizācijas svētkus padarīt īpaši skaistus un neaizmirstamus!

Lai Ziemassvētku un Jaungada pasākumi sagādātu daudz prieka, REĀLS PIEDZĪVOJUMS piedāvā programmas atbilstoši Jūsu vēlmēm, interesēm un budžetam.

Pasākuma programmas piemērotas gan maziem, gan lieliem kolektīviem.

Piedāvājam gan svinīgus un klasiskus, gan netradicionālus korporatīvos pasākumus, Ziemassvētku eglītes un Jaungada balles!

REĀLS PIEDZĪVOJUMS koletkīvs parupēsies par atbilstošas pasākuma vietas un ērtību piemeklēšanu, ēdinātāju nodrošināšanu, aizraujošu un neredzētu atrakciju organizēšanu, pasākuma iemūžināšanu fotogrāfijās un video, mūzikas vai dīdžeja izvēli, specefektu un patīkamu pārsteigumu sagādāšani, dalībnieku sumināšana ar balvām, sabiedrībā populāru pasākumu vadītāju piesaisti, dalībnieku nogādāšani līdz pasākuma vietai, salūtu, šoviem, koncertiem, radošajām darbnīcām, vēderdejotāju priekšnesumiem, dūdu un uguns pūtējiem, paraplāna vai gaisa balona lidojumiem, cirka meistariem, un pat visneiedomājamākajām idejām, kuras Jums sapņos vēl nav rādījušās!

 

korporativie ziema www.realspiedzivojums.lv 1 korporativie ziema www.realspiedzivojums.lv 3

korporativie ziema www.realspiedzivojums.lv 2 korporativie ziema www.realspiedzivojums.lv 4

NEGAIDI RĪTDIENU - PIESAKIES JAU TAGAD!

Reāls Piedzīvojums

JAUTĀJUMI UN PASĀKUMU REZERVĒŠANA:

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tel.: 28373749, 29325382

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
DMC Firewall is a Joomla Security extension!