ŪDENS BUMBAS

Ūdens bumbumu atrakcija, kas dažkārt tiek saukta arī par akva zorbingu, burbuļbumbām, zorb ūdens bumbām u.c., ir aizraujošs piedzīvojums, kas piemērots visiem vecumiem un dalībniekeim ar dažādu fizisko sagatavotību.

Ūdens bumbas dalībniekiem sniedz iespēju “staigāt” pa ūdens virsmu, kas ir neatkārtojama un prātā paliekoša sajūta. Atrodoties ūdens bumbā dalībnieks var iet, skriet, mest kulleņus, nebaidoties par samirkšanu.

Atrakcijas ietvaros jautrus mirkļus piedzīvos ne tikai dalībnieki, kas atrodas iekšā bumbā, bet smieklu devu iegūs arī skatītāji no malas.

Ūdens bumbu atrakcija norisinās uz ūdens virsmām - dīķos, ezeros, ūpēs, jūrā, baseinos. Atrakcija norit instruktora vadībā. Pirms atrakcijas sākuma visi dalībnieki tiek instruēti par pareizu ūdensbumbu lietošanu un izvairīšanos no iespējamajiem riskiem.

“Reāls Piedzīvojums” piedāvā Ūdens bumbu atrakciju, gan kā individuālu pasākumu, gan kā papildus atrakciju sporta spēļu, komandas veidošanas-saliedēšanas pasākumu, dizimšanas dienu ballīšu u.c. notikumu ietvaros.

Ūdens bumbu atrakciju organizējam visā Latvijā.

realspiedzivojums udensbumbas 1 realspiedzivojums udensbumbas 4

realspiedzivojums udensbumbas 2 realspiedzivojums udensbumbas 3

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

NEGAIDI RĪTDIENU - PIESAKIES JAU TAGAD!

 

Reāls Piedzīvojums

 

JAUTĀJUMI UN PASĀKUMU REZERVĒŠANA:

E-pasts: info@realspiedzivojums.lv

Tel.: 28373749, 29325382