ŪDENS BUMBAS

Ūdensbumbu atrakcija, kas dažkārt tiek saukta arī par akva (aqua) zorbingu, burbuļ bumbām, zorb ūdens bumbām u.c., ir aizraujošs piedzīvojums, kas piemērots visiem vecumiem un dalībniekiem ar dažādu fizisko sagatavotību.

Ūdens bumbas dalībniekiem sniedz iespēju “staigāt” pa ūdens virsmu, kas ir neatkārtojama un prātā paliekoša sajūta. Atrodoties ūdens bumbā dalībnieks var iet, skriet, mest kūleņus, nebaidoties par samirkšanu.

Atrakcijas ietvaros jautrus mirkļus piedzīvos ne tikai dalībnieki, kas atrodas iekšā bumbā, bet smieklu devu iegūs arī skatītāji no malas.

Ūdens bumbu atrakcija norisinās uz ūdens virsmām - dīķos, ezeros, upēs, jūrā, baseinos. Atrakcija norit instruktora vadībā. Pirms atrakcijas sākuma visi dalībnieki tiek instruēti par pareizu ūdensbumbu lietošanu un izvairīšanos no iespējamajiem riskiem.

“Reāls Piedzīvojums” piedāvā Ūdens bumbu atrakciju, gan kā individuālu pasākumu, gan kā papildus atrakciju sporta spēļu, komandas veidošanas-saliedēšanas pasākumu, dzimšanas dienu ballīšu u.c. notikumu ietvaros.

Ūdens bumbu atrakciju organizējam visā Latvijā.

realspiedzivojums udensbumbas 1 realspiedzivojums udensbumbas 4

realspiedzivojums udensbumbas 2 realspiedzivojums udensbumbas 3

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
DMC Firewall is a Joomla Security extension!