fbpx

Krāšņie pasākumi rudens sezonā

rudens pasakumi www.realspiedzivojums.lv fb m"Reāls Piedzīvojums" aicina izbaudīt krāsainus un aizraujošiem notikumiem piepildītus notikumus kopā ar ģimeni,draugiem vai kolēģiem! 

MĒS PIEDĀVĀJAM:

Komandas veidošanas pasākums

Saliedēšanas pasākums ir lielisks veids kā jautrās noskaņās pavadīt ģimenes vai kolektīva īpašos notikumus. Mēs piedāvājam dažāda veida saliedēšanas programmas,kas būs piemērotas gan maziem,gan lieliem kolektīviem. Atbilstoši Jūsu vēlmēm un vajadzībām pielāgosim aktivitātes ar atbilstošu fizisko slodzi un intensitāti. 

Klases saliedēšanas pasākums

REĀLS PIEDZĪVOJUMS izaicina tavu klasi aktīvai,neparastai un radošai piedzīvojuma dienai! Lai mācību gads būtu enerģijas un prieka pilns,esam sagatavojuši klases saliedēšanas programmu,kas piepildīta ar oriģinālām atrakcijām,neparastiem uzdevumiem,sportiskām stafetēm un,protams,lielisku atmosfēru!

Dzimšanas dienas pasākumus

Piedāvājam oriģinālas un aktīvas dzimšanas dienas aktivitātes,kas sagādās daudz prieka un neaizmirstamus brīžus gan jubilāram,gan viesiem. Pārsteidziet savus radus un draugus ar neparastu piedzīvojumu dzimšanas dienas svinību ietvaros!

Sporta spēles

Sporta spēles būs lielisks un aktīvs veids kā atpūsties un iegūt pozitīvas emocijas kopā ar ģimeni vai kolēģiem. Piedāvājam gan tradiconālās,gan netradicionālās sporta spēles,kuru ietvaros norisināsies dāžadas individuālās un komandu spēles,stafetes,atrakcijas un uzdevumi.

Brīvdabas kvests.

Brīvdabas kvesta ietvaros komanda kopīgi pārvar dažādus šķēršļus un meklē norādes. Dalībniekiem ir jāatrisina norādes vēstījums,kurš aizved pie nākošās norādes/uzdevuma. Uzvar tā komanda,kura visātrāk ir atrisinājusi visas norādes,precīzāk izpildījusi uzdevumus,pārvarējusi šķēršļus un nonākusi galapunktā. Šis ir oriģināls veids kā saliedēt kolektīvu un sagādāt viņiem aizraujošu dienu.

ZORB atrakcijas

Pateicoties bamperbumbām futbols kļūst par neatkārtojamu piedzīvojumu,arī tiem kam šīs spēles klasiskā versija neiet pie sirds. Tas pārtop par ārkārtīgi amizantu un smiekliem piepildītu notikumu,īpaši mirkļos,kad mēģini iegūt punktus lēkājot,ripojot un nonākot sadursmē ar citiem spēlētājiem.

Loka šaušana

"Reāls Piedzīvojums" piedāvā loku šaušanas apmācību trenera vadībā un izmantojot dažādus mērķus. Loku šaušana ir gan lielisks veids kā atpūsties brīvā dabā,gan oriģināls papildinājums Jūsu pasākumos,kas trenē precizitāti un cīņas sparu!

Radošās darbnīcas

"Reāls Piedzīvojums" piedāvā tradicionālas un oriģinālas radošo darbnīcu aktivitātes gan bērniem,gan pieaugušajiem. Iepriecināsim pašus mazākos - mācīsim viņiem veidot,līmet,zīmēt,būvēt un visādi citādi radoši izpausties. Savukārt pieaugušajiem būs iespēja izpausties dažādos asprātīgos un oriģinālos uzdevumos. 

Šovi un priekšnesumi

Ja tuvojas svarīgs uzņēmuma notikums,"Reāls Piedzīvojums" palīdzēs Jums sarūpēt skaistus,svinīgus un atmiņā paliekošus svētkus. Parūpēsimies par visu - telpas,ēdiens,izklaides,šovi un,protams,labs garastāvoklis!

 

Seko mums:
https:

NEGAIDI RĪTDIENU - PIESAKIES JAU TAGAD!

pieteikties 01

JAUTĀJUMI UN PASĀKUMU REZERVĒŠANA:

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam,lai varētu to apskatīt.

Tel.: 28373749,29325382

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
Our website is protected by DMC Firewall!