fbpx

Atskats uz sporta dienu Ulbrokā!

Š.g. 30.jūlijā Ulbrokā norisinājās grandiozākais gada pasākums “Sporta diena Ulbrokā 2022” (#sportadienaulbroka2022), ko organizēja vienmēr atraktīvais “Reāls Piedzīvojums” sadarbībā ar Ropažu novada pašvaldību. Pasākuma mērķis bija popularizēt veselīgu dzīvesveidu, akcentējotsporta un uztura nozīmi.

Kopumā pasākumā piedalījās ap 500 dalībnieki – ģimenes ar bērniem, jaunieši, uzņēmumi, Ropažu novada iedzīvotāji un ciemiņi! Dalībnieki piedalījās dažādās interaktīvās saliedēšanās un komandu sporta spēlēs, ģimeņu stafetēs un atrakcijās, īpašās aktivitātēs senioriem, meistarklasēs par aktuālām tēmām, jautrā putu ballītē ar dejām un konkursos, iegūstot vērtīgas balvas no “Reāls Piedzīvojums”,  Wellness Oasis – Hotel Jūrmala SPA, kausus, medaļas un milzu arbūzus 😊.

Milzīgs paldies par sadarbību šī pasākuma tapšanā Ropažu novada pašvaldībai, Budyy Lee Jump Ropes, Jaunsardzes centram, ZS 19.KBN, Ulbrokas sporta kompleksam, Ulbrokas dienas centram, Bachata Riga un Arturam Bernim, vingrot.lv, Clockwise skateshop, Gundegai Rudzītei, Agritai Rūsiņai, Tinkeru parks, kultūras centram “Ulbrokas pērle”, Dižmeldri un “Reāls piedzīvojums” kolektīvam un brīvprātīgajiem. Un pats svarīgākais – paldies visiem dalībniekiem, jo bez jums nekas nebūtu iedomājams tādā jaudā! Jūs esat brīnišķīgākie dalībnieki un līdzjutēji! Paldies par jūsu patiesajām emocijām, prieku, sviedriem un sirsnīgajām atsauksmēm.

REZULTĀTI –> UZVARĒTĀJI

(Skeitborda rezultāti: 1. Matīss Kalniņš, 2. Artūrs Pētersīlis, 3. Kaspars Gobiņš)

 

BILŽU GALERIJA

 

Aicinām ikvienu dalībnieku publicēt atsauksmi par pasākumu:

* Google (ej.uz/googleatsauksmes): novērtē ar 5 ⭐⭐⭐⭐⭐ skalā šo pasākumu un ieraksti komentāru;

* Facebook (facebook.com/pg/Reals.piedzivojums/reviews): novērtē un ieraksti komentāru lapas augšējā daļā.

 

***************************************

Un... jautrība turpinās ar konkursu un lielo balvu no "Reāls Piedzīvojums" - saliedēšanās pasākums 20 personām 1000 € vērtībā! Piedalies un laimē: facebook.com/390856000955138/posts/8070937369613591/

 

20220730 realspiedzivojums 274

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd