fbpx

REĀLĀ PIEDZĪVOJUMA ARHĪVS

Vasaras pasākumu piedāvājums

Mēs piedāvājam:

Kolekīva saliedēšanas-veidošanas pasākums

Šis īpaši būs piemērots tiem kolektīviem,kuros darbiniekiem ikdienā nesanāk savstarpēji komunicēt un iepazīt vienam otru. Tāpat lieti noderēs situācijās,kad tuvojas svarīgi projekti,notikumi un nepieciešama darbinieku motivēšana. Kā arī situācijās,kad kolektīvā ir radušās nesaskaņas. Pasākuma ietvaros dalībnieki viens otru labāk iepazīs,izzinās viņu stiprās un vājās puses,spēju pieņemt lēmumus un rīcību dažādās nestandarta situācijās. 

Sporta spēles

Sporta spēles būs lielisks un aktīvs veids kā atpūsties un iegūt pozitīvas emocijas kopā ar kolēģiem. Piedāvājam gan tradiconālās,gan netradicionālās sporta spēles,kuru ietvaros norisināsies dāžadas individuālās un komandu spēles,stafetes,atrakcijas un uzdevumi.

Auto/velo orientēšanās

Auto vai velo orientēšanās ir aizraujošs un notikumiem piepildīts pasākums,kas būs viens no veidiem,kā saliedēt kolektīvu. Programmu tiks izstrādāta atbilstoši tieši jūsu kolektīva interesēm. Piedāvājam maršrutus ar skaistām Latvijas ainavām,apskates cienīgiem objektiem un interesantiem uzdevumiem. Un,protams,brauciena noslēgumā jautra ballīte!

Brīvdabas kvests. Jaunums!

Brīvdabas kvesta ietvaros komanda kopīgi pārvar dažādus šķēršļus un meklē norādes. Dalībniekiem ir jāatrisina norādes vēstījums,kurš aizved pie nākošās norādes/uzdevuma. Uzvar tā komanda,kura visātrāk ir atrisinājusi visas norādes,precīzāk izpildījusi uzdevumus,pārvarējusi šķēršļus un nonākusi galapunktā. Šis ir oriģināls veids kā saliedēt kolektīvu un sagādāt viņiem aizraujošu dienu.

Pārgājieni un ekspedīcijas

Ja Jūsu kolektīvam patīk aktīvā atpūta dabā,pārgājieni un ekspedīcijas būs atbilstošs kolēģu pasākums. Pasākuma ietvaros būs iespēja ne vien labāk iepazīt Latvijas dabu un/vai pilsētas,bet uzzināt daudz ko jaunu par saviem kolēģiem. Šāds pasākuma veids būs lielisks veids kā relaksēt prātu un uzņemt enerģiju no dabas.

 

Izmantojot akcijas kodu “Reāli svētki” veicot rezervāciju laika posmā no 22.06. - 5.07. saņemiet 10% atlaidi no kopējās pasākuma tāmes. 

 

Pasākumus organizējām visā Latvijā un nodrošinām pilnu servisu - parūpēsimies par telpām,ēdienu,izklaidēm,šoviem un,protams,labu garastāvokli!

 

NEGAIDI RĪTDIENU - PIESAKIES JAU TAGAD!

pieteikties 01

JAUTĀJUMI UN PASĀKUMU REZERVĒŠANA:

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam,lai varētu to apskatīt.

Tel.: 28373749,29325382

 

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd