fbpx

Warning:"continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home4/realspiedzivojum/public_html/templates/reals_piedzivojums/functions.phpon line 194

REĀLĀ PIEDZĪVOJUMA ARHĪVS

"Reāls Piedzīvojums"RTU "saLidojumā"

"REĀLS PIEDZĪVOJUMS" drošības pārbaudes darbinieki,kā vienmēr,bija ļoti profesionāli un nevienam pasažierim nebija izredzes ievest kontrabandu Latvijā! Realitātes spēlē iesaistītie,kuriem tika atrasta kāda no kontrabandām un likās aizdomīgi jautri,nācās iziet papildus pārbaudītes:“Pirms lidojuma iepūt man” – bija jāpūš speciālā trubiņā,kur ar spēcīgu pūtienu bija jātrāpa ar īpašu šautriņu pilotu mērķī.
“Spēcīgais pilots” – piespiedies man,atspiežoties!”- Bija sagatavots īpašs paklājs ar seksīgu dāmu un jautrs džeks ar peldriņķi un divām ūdenspistolēm rokās - uz šī paklāja bija jāparāda savu spēku vai vingrinājuma izpildes augstāko kvalitāti!

realspiedzivojums RTU salidojums 4 realspiedzivojums RTU salidojums 2Bija arī līdzsvarotības pārbaude – tests vai derētu pilota vai stjuartes darbam. Šī uzdevuma izpildē bija jāpieslēdzas pārim vai pat diviem pāriem,jo viņiem bija jāatceras,kā studiju laikā varēja attālināti transportēt ūdeni un “voblu”,nepieskaroties īpaši kustīgajai divu līmeņu konstrukcijai.
“Izrauj izpletni - izpletņa stiepšanas uzdevums,kur dalībnieki varēja pierādīt savus spēkus,un izvilkt izpletni no pozīcijas “neatvēries”,“pusatvēries””,”lidvāvere” līdz “RTU izpletņlēkšanas guru!”
Kopumā "REĀLS PIEDZĪVOJUMS" realitātes spēlē – viltus drošības pārbaude piedalījās vairāki simti dalībnieku,kas uzjautrinājās,smaidīja,pat kārtīgi “izsmējās” gan par sevi,gan citiem,safotografējās un labi pavadīja laiku pirms došanās uz salidojumu. Daži pat bija aizrāvušies un ar prieku izpildīja pilnīgi visus papildus pārbaudījumus,lai varētu ierasties uz salidojuma galveno daļu – ballīte!

realspiedzivojums RTU salidojums 5 realspiedzivojums RTU salidojums 6

Aktivitāšu rezultāti. IEskaties rezuLtātu tabulāS:

Izrauj izpletni

Pirms Lidojuma iepūt man


Ja Jums nesanāca piedalīties šajā jautrajā - realitātes šovā,nebēdājiet! "REĀLS PIEDZĪVOJUMS" arī ikdienā organizē dažādus realitātes šovus,atrakcijas,spēles,komandas veidošanas,saliedēšanas pasākumus,sporta spēles,dzimšanas dienu ballītes,auto/foto orientēšanās,brīvdabas kvesta trases,militāros piedzīvojumus,peintbolu,bamperfutbolu,ūdensbumbu atrakcijas,loku šaušanu,aizraujošās slēgtās uzņēmumu bērnu nometnes,ekspedīcijas,novadiem - ģimeņu dienas un veselīga dzīvesveida dienas,sporta spēles,pilsētu svētkus,Ziemassvētku pasākumus. Mēs nodrošinām pilnu servisu no A-Z:ēdināšana,teritorija,nakšņošana,transports,aktivitātes,vadītājs,DJ,dzīvā mūzika,šovi,priekšnesumi,dekorācijas un pat salūts.

Kopš 2010. gada savos organizētajos pasākumos esam iepriecinājuši vairāk kā 63 000 dalībniekus. 

 

NEGAIDI RĪTDIENU - PIESAKIES JAU TAGAD!

pieteikties 01

JAUTĀJUMI UN PASĀKUMU REZERVĒŠANA:

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam,lai varētu to apskatīt.

Tel.: 28373749,29325382 

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
DMC Firewall is a Joomla Security extension!