fbpx

REĀLĀ PIEDZĪVOJUMA ARHĪVS

Aktuālie vasaras piedzīvojumi

 

MĒS PIEDĀVĀJAM:

Dzimšanas dienas pasākumus

Piedāvājam oriģinālas un aktīvas dzimšanas dienas aktivitātes,kas sagādās daudz prieka un neaizmirstamus brīžus gan jubilāram,gan viesiem. Pārsteidziet savus radus un draugus ar neparastu piedzīvojumu dzimšanas dienas svinību ietvaros!

Kolekīva saliedēšanas-veidošanas pasākums

Saliedēšanas pasākums ir lielisks veids kā jautrās noskaņās pavadīt ģimenes vai kolektīva īpašos notikumus. Mēs piedāvājam dažāda veida saliedēšanas programmas,kas būs piemērotas gan maziem,gan lieliem kolektīviem. Atbilstoši Jūsu vēlmēm un vajadzībām pielāgosim aktivitātes ar atbilstošu fizisko slodzi un intensitāti. 

Sporta spēles

Sporta spēles būs lielisks un aktīvs veids kā atpūsties un iegūt pozitīvas emocijas kopā ar ģimeni vai kolēģiem. Piedāvājam gan tradiconālās,gan netradicionālās sporta spēles,kuru ietvaros norisināsies dāžadas individuālās un komandu spēles,stafetes,atrakcijas un uzdevumi.

Brīvdabas kvests. Jaunums!

Brīvdabas kvesta ietvaros komanda kopīgi pārvar dažādus šķēršļus un meklē norādes. Dalībniekiem ir jāatrisina norādes vēstījums,kurš aizved pie nākošās norādes/uzdevuma. Uzvar tā komanda,kura visātrāk ir atrisinājusi visas norādes,precīzāk izpildījusi uzdevumus,pārvarējusi šķēršļus un nonākusi galapunktā. Šis ir oriģināls veids kā saliedēt kolektīvu un sagādāt viņiem aizraujošu dienu.

ZORB atrakcijas

Pateicoties bamperbumbām futbols kļūst par neatkārtojamu piedzīvojumu,arī tiem kam šīs spēles klasiskā versija neiet pie sirds. Tas pārtop par ārkārtīgi amizantu un smiekliem piepildītu notikumu,īpaši mirkļos,kad mēģini iegūt punktus lēkājot,ripojot un nonākot sadursmē ar citiem spēlētājiem.

Loka šaušana

"Reāls Piedzīvojums" piedāvā loku šaušanas apmācību trenera vadībā un izmantojot dažādus mērķus. Loku šaušana ir gan lielisks veids kā atpūsties brīvā dabā,gan oriģināls papildinājums Jūsu pasākumos,kas trenē precizitāti un cīņas sparu!

Radošās darbnīcas

"Reāls Piedzīvojums" piedāvā tradicionālas un oriģinālas radošo darbnīcu aktivitātes gan bērniem,gan pieaugušajiem. Iepriecināsim pašus mazākos - mācīsim viņiem veidot,līmet,zīmēt,būvēt un visādi citādi radoši izpausties. Savukārt pieaugušajiem būs iespēja izpausties dažādos asprātīgos un oriģinālos uzdevumos. 

 

NEGAIDI RĪTDIENU - PIESAKIES JAU TAGAD!

pieteikties 01

JAUTĀJUMI UN PASĀKUMU REZERVĒŠANA:

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam,lai varētu to apskatīt.

Tel.: 28373749,29325382  

 

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd