fbpx

Kas ir biedrība REĀLS PIEDZĪVOJUMS?

reals piedzivojums par mums

"Reāls Piedzīvojums" ir svinīgu un aktīvu pasākumu organizācija, kam klienti uzticas jau kopš 2010.gada. Mūsu pasākumos ir piedalījušies jau vairāk kā 70 000 dalībnieki. Esam viena no vadošajām organizācijām, kas pierādījusi sevi kā komandas veidošanas-saliedēšanas, sporta spēļu un dzimšanas dienas pasākumu organizēšanas profesionāļiem.
Caur organizētajiem pasākumiem mūsu mērķis ir veicināt aktīvu, sportisku un veselīgu dzīvesveidu bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem. Vairot saturīga un lietderīga brīvā laika pavadīšanu un aktualizēt jaunatnes patriotisma, biedriskuma, drošsirdības, fizisko un garīgo spēju, personiskās kultūras, disciplīnas un vides aizsardzības sekmēšanu.

Mūsu kolektīvu veido augsta līmeņa vadības, līderības un personālvadības profesionāļi, sporta un citi padagogi, treneri, ballīšu animatori, psihologi, ar pieredzi valsts pārvaldē, uzņēmumos, skolās un drošības iestādēs no 10-20 gadiem. Mūsu līdzšinējā pieredze ir pierādījusi, ka spējam organizēt dažāda mēroga pasākumus - no 10 līdz 10 000 dalībniekiem.
Uz šo brīdi piedāvājam vairāk kā 40 dažādas pasākumu programmas, vairāk kā 30 tematikas un vairāk kā 350 dažādas atrakcijas un uzdevumus, kas ir aktuālas gan ģimenēm un bērniem, gan lieliem un maziem uzņēmuma kolektīviem un organizācijām.
Mēs esam mobila organizācija un izbraucam pa visu Latviju un Eiropu. Pasākumus organizējam angļu, krievu un latviešu valodās, ja nepieciešams arī citās.
"Reāls Piedzīvojums" piedāvā pilnu pasākumu programmu, kurā iekļauts viss nepieciešamais - pasākuma vadītājs, atrakcijas, vieta, telpa, ēdināšana, šovi un priekšnesumi, transportēšana un naktsmītnes.
Esam sociāli atbildīga un aktīva organizācija un nepilnu 7 gadu laikā publiskajos, labdarības un sabiedriskajos pasākumos bez maksas esam iepriecinājuši vairā kā 60 000 dalībnieku.

 

"REĀLS PIEDZĪVOJUMS" DARBĪBAS PRINCIPI:

Drošība: pasākumu un nometņu dalībnieku drošība ir pirmajā vietā!
Atbildība: katrs instruktors un pasniedzējs veic visus piesardzības pasākumus un atbild par katru dalībnieku atsevišķi un visiem kopā.
Spēju un talantu attīstīšana: dalībniekiem tiek radīta iespēja attīstīt kādas apslēptās spējas, ļaujot radoši izpausties, tāpēc katram dalībniekam no grupas būs iespēja iejusties organizatora, komandiera lomā un tikt pie nelielas cilvēku grupas vadīšanas.
Savstarpējā cieņa: labvēlīgas vides radīšana personiskai attīstībai, kur tiek augsti vērtēta savstarpēja cieņa un respekts pret līdzcilvēku.
Profesionalitāte: mūsu personāls ir ar lielu izglītības bagāžu, kā arī ievērojamu pieredzi pasākumu un nometņu organizēšanā.
Veselīgs un sportisks dzīvesveids: ņemot vērā profesionālo pieeju, pasākumos un nometnēs tiek ievēroti veselīga dzīvesveida pamatprincipi, kā arī popularizēta veselīga pārtika un tās nozīme.
Dabas saudzēšana: daba ir mūsu apgādniece, tāpēc saudzējam to, un pēc sevis cenšamies neatstāt pēdas.
Piedzīvojumu gara uzturēšana: radot izaicinājumus dažādos līmeņos cilvēks ir visatvērtākais jaunām zināšanām - šādā veidā veicina personības attīstības procesu.
Mūžu dzīvo-mūžu mācies: visu iemācīto uzkrājot, mēs izveidojam sev bagāžu, kuru mums neviens nespēj atņemt, zināšanu un iemaņu līmenī, mēs tās varēsim izmantot arī dažādos negaidītos brīžos ikdienā.
Redzes loka paplašināšana: paskatoties nedaudz plašāk mēs ieraudzīsim tik brīnišķīgas lietas, ko ikdienas steigā nepamanām un nepievēršam uzmanību. Tas mums palīdzēs uzzināt ko jaunu un attīstīties kā personībām.
No bērnības līdz pat trešajai jaunībai: sākot no agras bērnības līdz sirmam vecumam, kamēr kusties vari mācīties, attīstīties un sarūpēt sev un citiem patīkamas emocijas un sajūtas.


"REĀLS PIEDZĪVOJUMS" IZPILDINSTITŪCIJA:

Valdes priekšsēdētājs: Sandijs Krastiņš
Valdes locekle: Mārīte Kuzmina
Valdes loceklis: Atis Apinis

Biedrība "REĀLS PIEDZĪVOJUMS"
Reģistrācijas Nr.: 40008161269
Juridiskā adrese: Strēlnieku iela 5- 7, Saurieši, Stopiņu novads, LV-2118
Banka: AS SEB Banka
Swift: UNLALV2X
Norēķinu konts: LV25UNLA0050015537570

mob.: 28 373 749, 29 325 382
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

JŪSU DROŠĪBA:

Lai pasākums būtu patiesi izdevies un paliktu atmiņā kā pozitīvs notikums, īpaši domājam par Jūsu drošību.
"Reāls Piedzīvojums" uzņēmumam ir Civiltiesiskā apdrošināšana pasākumu organizēšanā.
Mūsu komandā ir profesionāli vadītāji, instruktori un sporta pedagogi ar pieredzi no 10 līdz 25 gadiem, kas izplāno un nodrošina drošu pasākumu gaitu. Mūsu instruktori spēj sniegt pirmo medicīnisko palīdzību.
Darbiniekiem ir medicīniskās grāmatiņas ar ierakstu, ka ir vesels un drīkst strādāt pasākumu vadīšanā un organizēšanā.
Daļai darbinieku ir atļauja gatavot, pasniegt un apstrādāt ēdienu pasākumos un bērnu nometnēs.
Nepieciešamības gadījumā nodrošināsim medicīnisā personāla klātbūtni visa pasākuma garumā.
Pasākuma laikā atrakciju vietās nodrošinām pamata apsardzi bez papildus samaksas. 

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

KAS IR REĀLS PIEDZĪVOJUMS

PAVEIKTAIS KOPŠ 2010 GADA

RealsPiedzivojums paveiktais

Our website is protected by DMC Firewall!