fbpx

Ziemassvētku vecītis

ZIEMASSVĒTKU VECĪTIS IERADĪSIES PIE JUMS:

- Lielos, mazos uzņēmumos, pašvaldības iestādēs iedegs svētku eglītei krāšņās lampiņas
- Skolās, bērnudārzos, pansionātos
- Mājās pie ģimenēm lielu un mazu radu un draugu pulka 

Ziemassvētku un Jaungada svinību laikā ir liela nozīme visu ļoti gaidītam Ziemassvētku vecītim. Svarīgi izvēlēties Jums piemērotāko Ziemassvētku vecīti, kā arī, rūķenīti un rūķus, kuri iepriecinās lielos un mazos ar jaukām rotaļām, maskām, dziesmām, mīklām, teatrālu uzvedumu un dāvanu dalīšanu.

Sagādājiet savai ģimenei, draugiem, darba kolektīvam sirsnīgus un jaukus svētkus.

Mūsu Ziemassvētku vecīši tiešām ieradīsies un neliks Jums vilties, jo jau 20 gadi ir uzkrāta pieredze un iepriecinātās ģimenes ar bērniem. Izrakstīsim Jums oficiālu rēķinu. Vecīšiem ir atzinums, par labu veselību un atļauja pasniegt un gatavot Ziemassvētku našķus. :)

Lasīt tālāk ...

Ziemas sporta spēles

Ziemas prieku un sniega burvības piekritējiem REĀLS PIEDZĪVOJUMS piedāvā ziemas sporta spēles. Lieliem un maziem uzņēmumiem, pašvaldībām, organizācijām un visiem aktīvā dzīvesveida mīļiem piedāvājumā 3 veidu ziemas sporta spēles - klasiskās, netradicionālās un bērnu sporta spēles.


KLASISKĀS SPORTA SPĒLES

Uzņēmumu sporta spēles, olimpiāde, salidojums (slēpošanas sacensības, futbols, tautas bumba, basketbols, volejbols, badmintons, virves vilkšana u.c.).

Lasīt tālāk ...

Korporatīvie pasākumi ziemā

Uzticies REĀLS PIEDZĪVOJUMS kolektīvam, kas palīdzēs Jūsu uzņēmuma, organizācijas svētkus padarīt īpaši skaistus un neaizmirstamus!

Lai Ziemassvētku un Jaungada pasākumi sagādātu daudz prieka, REĀLS PIEDZĪVOJUMS piedāvā programmas atbilstoši Jūsu vēlmēm, interesēm un budžetam.

Pasākuma programmas piemērotas gan maziem, gan lieliem kolektīviem.

Piedāvājam gan svinīgus un klasiskus, gan netradicionālus korporatīvos pasākumus, Ziemassvētku eglītes un Jaungada balles!

Lasīt tālāk ...

Vēstule no Ziemassvētku vecīša

Īpašs Ziemassvētku brīnums, kas priecēs jūs un jūsu bērna sirdi, tagad ir pieejams arī pie mums - jūs un jūsu ģimene var saņemt sirsnīgu vēstuli no Ziemassvētku vecīša.

Ticiet mums - šī ir patiesi brīnišķīga dāvana, kuras vērtība nav izmērāma!

Kā tas notiek?

Jūs atsūtiet informāciju par vēstules saņēmēju - vārds, vecums, labās rakstura īpašības, īpašie šī gada notikumi un labie darbiņi, kas paveikti kopš iepriekšējiem Ziemassvētkiem. Ņemot vērā saņemto informāciju, REĀLS PIEDZĪVOJUMS sagatavos personalizētu, skaisti izdekorētu vēstuli no Ziemassvētku vecīša, kas ievietota oriģinālā aploksnē. 

Lasīt tālāk ...

DMC Firewall is a Joomla Security extension!