fbpx

ŪDENS BUMBAS

Ūdensbumbu atrakcija,kas dažkārt tiek saukta arī par akva (aqua) zorbingu,burbuļ bumbām,zorb ūdens bumbām u.c.,ir aizraujošs piedzīvojums,kas piemērots visiem vecumiem un dalībniekiem ar dažādu fizisko sagatavotību.

Ūdens bumbas dalībniekiem sniedz iespēju “staigāt” pa ūdens virsmu,kas ir neatkārtojama un prātā paliekoša sajūta. Atrodoties ūdens bumbā dalībnieks var iet,skriet,mest kūleņus,nebaidoties par samirkšanu.

Lasīt tālāk...

BAMPERFUTBOLS

Bamperfutbols,kurš zināms arī pēc citiem nosaukumiem - zorb burbuļfutbols,zorb futbols,bamperbumbas u.c.,ir pēdējā laika sportisko atrakciju hīts! Bamperfutbols ir unikāla klasiskā futbola versija ar “nelielu” papildinājumu - katrs spēlētājs no galvas līdz viduklim ir ietērpts lielā,piepūšamā burbulī,kas futbola spēli padara par īpaši jautru un aizraujošu notikumu.

Pateicoties bamperbumbām futbols kļūst par neatkārtojamu piedzīvojumu,arī tiem kam šīs spēles klasiskā versija neiet pie sirds. Tas pārtop par ārkārtīgi amizantu un smiekliem piepildītu notikumu,īpaši mirkļos,kad mēģini iegūt punktus lēkājot,ripojot un nonākot sadursmē ar citiem spēlētājiem.

Lasīt tālāk...

Auto orientēšanās - kvests

Kā vienu no kolektīva saliedēšanas veidiem,"Reāls Piedzīvojums" piedāvā auto orientēšanās programmu! Esam izstrādājuši detalizētu plānu,lai pasākuma ietvaros Jūsu kolektīvs iegūtu azartu un sacensības garu,kā arī labāk iepazītu Latviju,tās dabu,ģeogrāfiju un vēsturi. 

Auto orientēšanās programma tiks pielāgota atbilstoši kolektīva lielumam un interesēm. 

Lasīt tālāk...

Brīvdabas kvests

Brīvdabas kvests ir lielisks veids,kā pavadīt aktīvas brīvdienas vai nosvinēt kādu īpašu notikumu kopā ar kolēģiem,draugiem vai ģimeni!

Ja alksti doties īstā piedzīvojumu misijā "Reāls Piedzīvojums" Tev ir sagatavojis aizraujošu pārbaudījumu - brīvdabas kvestu "Lielā leģenda"! Kvests ir ideāls komandas saliedēšanas veids,kurā ir iespēja pārbaudīt gan savas fiziskās spējas,gan prāta un loģikas prasmes. 

Lasīt tālāk...

Aktivitāšu un veselības trase

"Reāls Piedzīvojums" aicina apmeklēt "Aktivitāšu un Veselības trasi" Ulbrokā,pie Ulbrokas ezera.

Trasē ir izveidoti objekti,šķēršļi,atrakcijas,soliņi,kur savu brīvo laiku,lietderīgi var pavadīt bērni,jaunieši un pieaugušie.

Trasē ir jāpārvar dažādi kustīgi šķēršļi,līdzsvaru baļķi,lēkājamie eži,zigzag skrējiens,jārāpjas pāri alpīnisma stāvai sienai,jāpārskrien pār skrienamām šūpolēm,jākāpj 4m kokā,jālaižas pa trosi - tarzāna nobraucienā,jāpārvar gaisa trepe,jālien cauri tunelim un jāveic citas aktivitātes.

Lasīt tālāk...

Workshops

Workhsop ir seminārs,kas savā ziņā līdzīgs "brain storm". Ja "Brainstorm" –tā ir ideju ģenerāciju,tad workshops ir praktiska risinājuma izstrāde / realizācija. 

Brainstorm - impulsīvs ideju sprādziens,bez rāmjiem un robežām.
Workshop - pārdomāta,pakāpeniska problēmas analīze no visām (!) pusēm. Mācību uzdevuma gadījumā - risinājuma meklēšana / izpilde. Reālas problēm - situācijas gadījumā - risinājuma skices izstrāde.

Lasīt tālāk...

Pasākumu programma

PASĀKUMA PROGRAMMAS PIEMĒRS

Sporta spēles / Komandas veidošana-saliedēšana „REĀLS PIEDZĪVOJUMS”

Piedāvājums ir spēkā 9 dienas no pamatprogrammas programmas saskaņošanas ar REĀLS PIEDZĪVOJUMS vai uzreiz pēc rēķina apmaksas.

Lasīt tālāk...

Šovi

Ja tuvojas svarīgs uzņēmuma notikums,"Reāls Piedzīvojums" palīdzēs Jums sarūpēt skaistus,svinīgus un atmiņā paliekošus svētkus. Parūpēsimies par visu - telpas,ēdiens,izklaides,šovi un,protams,labs garastāvoklis!

Lai pasākums būtu patīkamu mirkļu piepildīts,nodrošināsim piesātinātu izklaides programmu - Latvijā un pasaulē zināmus izpildītājus un grupas,DJ,deju priekšnesums,dažādus šovus.

Izmaksas ir atkarīgas no pasākuma vietas,dalībnieku skaita un īpašajām vēlmēm.

Lasīt tālāk...

Kolektīva saliedēšana

Kolektīva saliedēšanas pasākuma programma ir aktīvs un aizraujošs notikums ikvienam dalībniekam. "Reāls Piedzīvojums" piedāvā oriģinālas atrakcijas,kas būs lieliska atpūta un ievdesmas pilns notikums jaunu mērķu sasniegšanai!

Zvaniem un Whatsapp saziņai tālr. 28 373 74926 383 368

pieteikties 01

Mēs piedāvājam dažāda veida saliedēšanas programmas,kas būs piemērotas gan maziem,gan lieliem kolektīviem. Atbilstoši Jūsu vēlmēm un vajadzībām pielāgosim aktivitātes ar atbilstošu fizisko slodzi un intensitāti. 

Lasīt tālāk...

Atrakciju saraksts

"Reāls Piedzīvojums" piedāvā plašu aktivitāšu klāstu,dažādu vecumu un fiziskās sagatavotības dalībniekiem. Mūsu klāstā ir gan komandu atarkcijas,gan individuāli uzdevumi,kas būs piemēroti aktīviem kolektīva saliedēšanas pasākumiem,dažādiem ģimenes svētkiem,dzimšanas dienas ballītēm un citiem Jums nozīmīgiem notikumiem.

Ņemot vērā jūsu vēlmes un pasākuma lokācijas vietu,izstrādāsim pilnu pasākuma programmu ar izvēlētajām atrakcijām. 

Atrakciju saraksts:

Lasīt tālāk...

Pasākumu norises vietas

Klusais kempings,viesu nams un atpūtas parks “Leiputrija” ir brīnišķīga vieta atpūtai netālu no Rīgas – Ādažu novadā – Gaujas krastā,skaistā mežu un Gaujas senteku ielokā. Baudiet Latvijas lauku mieru un dabas labumus pavisam netālu no galvaspilsētas,atpūtieties pēc sirds patikas:sākot ar veselīgām pirts kūrēm un zvilnēšanu šūpuļtīklā līdz pat bezceļu ekskursijām kvadriciklu mugurās. Plašās un skaistās lauku teritorijas dēļ,“Leiputrija” ir ideāli piemērota vieta pasākumu rīkošanai,taču ikdienā saviem viesiem garantējam mierīgu gaisotni un klusu naktsmieru.

Lasīt tālāk...

Sporta spēles

  "Reāls Piedzīvojums" piedāvā sporta spēles lieliem un maziem uzņēmumiem,pašvaldībām,organizācijām,skolām un visiem citiem aktīvā dzīvesveida interesentiem,jebkurā gadalaikā,jums vēlamā laikā un vietā.

Korporatīvajiem klientiem piedāvājam pilnu servisu no A-Z:atbilstošu telpu un vietu piemeklēšana,mūzika,pasākuma vadītāji,šovi,priekšnesumi,radošās darbnīcas,naktsmītnes,ēdināšana,trasportēšana un viss pārējais Jūsu ērtībām un pozitīvām emocijām.

Lasīt tālāk...

Peintbols

Peintbols ir lielisks militārās cīņas imitācijas veids,kas dalībniekiem sniedz adrenalīna devu,kā arī saliedē komandā esošos dalībniekus. Peintbola spēli piedāvājam gan kā individuālu pasākuma programmu ar iepriekšizstrādātu plānu un stratēģiju,gan arī kā papildus aktivitāti sporta spēlēs,komandu saliedēšanas pasākumos,dzimšanas dienas ballītēs un citos Jums svarīgos notikumos. 

Lasīt tālāk...

Loka šaušana

Loku šaušana ir aizraujoša aktivitāte,kas būs piemērota gan kolektīva,gan ģimenes un draugu pasākumiem. "Reāls Piedzīvojums" piedāvā loku šaušanas apmācību trenera vadībā un izmantojot dažādus mērķus.
Loku šaušana ir gan lielisks veids kā atpūsties brīvā dabā,gan oriģināls papildinājums Jūsu pasākumos,kas trenē precizitāti un cīņas sparu!

Loku šaušanas pasākums iesākas ar apmācību un noteikumu izklāstu. Tad,pēc loku šaušanas sporta sacensību principa,dalībnieki dodas trasē un atzīmētajās vietās atrod mērķus un,šaujot pa tiem,vāc punktus.

Lasīt tālāk...

Laivu braucieni

"Reāls Piedzīvojums" piedāvā vienas un vairāku dienu Laivu brauciena programmu profesionālu instruktoru vadībā. Mūsu piedāvājums ir piemērots gan lieliem un maziem uzņēmuma kolektīviem,gan jauniešiem un ģimenēm ar bērniem.

Pasākuma plāna piedāvājums 15 cilvēku grupai,1,5 dienas garumā.

Laivu brauciena programmas piemērs:

Lasīt tālāk...

Komandas veidošana

Draudzīga,saliedēta un mērķtiecīga komanda ir uzņēmumu izaugsmes pamata princips. "Reāls Piedzīvojums" organizē pasākumus - komandas veidošana,kas ļaus radīt patīkamu iekšējo atmosfēru uzņēmumā vai organizācijā,un uzlabos savstarpējo komunikāciju. Komandas veidošanas treniņš ir piemērots gan lieliem uzņēmumiem,gan organizācijām,kurās ikdienā darbiniekiem nav laika un iespējas savstarpēji kontaktēties,gan nelieliem kolektīviem,kas viens otru labi pazīst,kad svarīgi ir komanda veidošanas pamatprincipi.
 

Lasīt tālāk...

Ekspedīcija / misija

Vai ir kāda vieta,kuru tev ir interese izpētīt? Kāds dabas nostūris,kuru ir vēlme apskatīt,tomēr trūkst informācijas,kā tur nokļūt,kā neapmaldīties,parūpēties par drošību un galu galā izbaudīt dabas varenību profesionālu gidu pavadībā?

"Reāls Piedzīvojums" piedāvā ekspedīcijas un dažādas pārgājienu programmas.

Lasīt tālāk...

Our website is protected by DMC Firewall!