fbpx

BAMPERFUTBOLS

Bamperfutbols, kurš zināms arī pēc citiem nosaukumiem - zorb burbuļfutbols, zorb futbols, bamperbumbas u.c., ir pēdējā laika sportisko atrakciju hīts! Bamperfutbols ir unikāla klasiskā futbola versija ar “nelielu” papildinājumu - katrs spēlētājs no galvas līdz viduklim ir ietērpts lielā, piepūšamā burbulī, kas futbola spēli padara par īpaši jautru un aizraujošu notikumu.

Pateicoties bamperbumbām futbols kļūst par neatkārtojamu piedzīvojumu, arī tiem kam šīs spēles klasiskā versija neiet pie sirds. Tas pārtop par ārkārtīgi amizantu un smiekliem piepildītu notikumu, īpaši mirkļos, kad mēģini iegūt punktus lēkājot, ripojot un nonākot sadursmē ar citiem spēlētājiem.

Spēles gaita: dalībnieki sadalās divās komandās un spēlē pēc klasiskā futbola noteikumiem. Atšķirībā no klasiskā futbola, dalībniekiem virsū ir bamperbumbas. Kā arī laukuma izmērs un spēles ilgums ir pielāgojams atkarībā no klientu vēlmēm un atrašānās vietas iespējām.

Spēle norit instruktora-tiesneša vadībā, kurš seko līdzi spēles gaitai un piefiksē vārtu gūšanu.

Pirms spēles visi dalībnieki tiek instruēti par pareizu bamperbumbu uzvilkšanu, to lietošanu un izvairīšanos no iespējamajiem riskiem.

“Reāls Piedzīvojums” piedāvā Bamperfutbola spēli, gan kā individuālu pasākumu turnīra veidā, gan kā papildus atrakciju sporta spēļu, komandas veidošanas-saliedēšanas pasākumu, dzimšanas dienu ballīšu u.c. notikumu ietvaros.

Bamperfutbola spēli organizējam visā Latvijā.

realspiedzivojums bamperfutbols 3 realspiedzivojums bamperfutbols 1

realspiedzivojums bamperfutbols 2 realspiedzivojums bamperfutbols 4

NEGAIDI RĪTDIENU - PIESAKIES JAU TAGAD!

pieteikties 01

JAUTĀJUMI UN PASĀKUMU REZERVĒŠANA:

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tel.: 28373749, 29325382

 

 
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
DMC Firewall is a Joomla Security extension!