fbpx

Informācija pasākuma atbalstītājiem

jubileja realspiedzivojums fb m2Aicinām Jūsu uzņēmumu kļūt par daļu no "Reāls Piedzīvojums" 7 gadu jubilejas svinībām, kuras norisināsies š.g. 11.jūnijā, Ulbrokā, pie Ulbrokas ezera.

Aicinām uz abpusēju sadarbību un kļūtu par pasākuma atbalstītājiem/sponsoriem.

Jūsu ieguvumi:

- atrakciju/posmu nosaukums Jūsu uzņēmuma vārdā (pēc izvēles);
- uzņēmuma logo/nosaukuma iekļaušana pasākuma publicitātes materiālos (par Jums uzzinās 500 000 sekotāji sociālajos tīklos - facebook, draugiem, instagram, twiter);
- pasākuma laikā, tā norises vietā izvietot reklāmas materiālus (bannerus, izkārtnes, objektus);
- izvietot savu tirdzniecības vai reklāmas stendu, telti;
- vairākkārtēja publiska Jūsu uzņēmuma nosaukuma pieminēšana un pateicība par atbalstu;
- pēc pasākuma, tiks publicēts video atskats, kurā tiks pievienots atbalstītāja logo.

Jūs varat papildināt šo sarakstu!


Esošie atbalstītāji: Marybella gardais saldējums, Kilterpulse - apsardzes un drošības kompānija, kempings - Leiputrija, Lindstrom - vides spēles paklāji un apbalvošanas podesta dekorēšana ar paklājiem, draugiem.lv - informatīvais atbalstītājs.


Programmā:

Bezmaksas aktīvās atrakcijas visai ģimenei!

Galvenais pasākuma notikums - cīņa par "Lielo kausu" Brīvdabas kvesta trasē. (piedalās 3-4 cilvēku sastāva komandas, 4 vecuma grupās)

Jūsu atbalsts mums nepieciešams balvu nodrošināšanai Brīvdabas kvesta trases uzvarētājiem, katrā grupā.
Kopā nepieciešamas vismaz: 64 balvas (4x4= 16 - pirmās vietas; 16 - otrās vietas; 16 - trešās vietas) un 16 dažāda lieluma kausi (1,2,3 vietai) un 64 medaļas, papildus motivējošās balvas (kārumi, pārsteigumu balvas) individuālajos uzdevumos un 10 atrakcijās:

Balvu fondam atbilstošs ieguldījums būs Jūsu produkcija (pārtika, sulas, gardumi, dāvanu kartes (ceļojumi, SPA, sporta un aktīvās atpūtas preces, finansiāls atbalsts vai mediju atbalsts publicitātē (TV, Radio, sociālo tīklu populārās lapas).

Pasākuma plānotais dalībnieku skaits - 2500 cilvēku (100 uzņēmumi un ģimenes).

Pasākuma mērķauditorija ir uzņēmumu un skolēnu komandas, ģimenes un aktīvā dzīvesveida piekritēji.

Pasākuma laikā - laicīgi saskaņojot ar mums būs iespēja tirgot, prezentēt preces, pārtiku un vieglos dzērienus.

 

Pasākuma detaļas:

Datums un laiks: 11.06.2017., plkst. 11.00 - 16.00

Vieta: Ulbrokā pie Ulbrokas ezera, Aktivitāšu un veselības trasē.

Par pasākuma atbalstīšanu sazinieties zvanot 28 373 749 vai rakstot Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

-------

"Reāls Piedzīvojums" ir svinīgu un atraktīvu pasākumu organizācija, kam klienti uzticas jau kopš 2010.gada. Regulāri organizējam un piedalamies arī pasākumos, kuros bez maksas aicinām aktīvi pavadīt brīvo laiku kopā ar ģimeni un draugiem. Mūsu pasākumos ir piedalījušies jau vairāk kā 70 000 dalībnieki. Esam viena no vadošajām organizācijām, kas pierādījusi sevi kā komandas veidošanas-saliedēšanas, sporta spēļu un dzimšanas dienas pasākumu organizēšanas profesionāļiem.

Caur organizētajiem pasākumiem, mūsu mērķis ir veicināt aktīvu, sportisku un veselīgu dzīvesveidu bērniem, jauniešiem, pieaugušajiem un uzņēmumu komandas gara stiprināšana!

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd