fbpx

Brīvdabas kvests

Brīvdabas kvests ir lielisks veids,kā pavadīt aktīvas brīvdienas vai nosvinēt kādu īpašu notikumu kopā ar kolēģiem,draugiem vai ģimeni!

Ja alksti doties īstā piedzīvojumu misijā "Reāls Piedzīvojums" Tev ir sagatavojis aizraujošu pārbaudījumu - brīvdabas kvestu "Lielā leģenda"! Kvests ir ideāls komandas saliedēšanas veids,kurā ir iespēja pārbaudīt gan savas fiziskās spējas,gan prāta un loģikas prasmes. 

Kvesta laikā grupai jāpārvar dažādas grūtības,kuru izpildei ir nepieciešama katra grupas dalībnieka iesaistīšanās. Kvests ir ideāls komandas veidošanas un saliedēšanas pasākums,jo ikvienam tā risināšanā ir svarīga loma.

Šis piedzīvojums dalībniekos attīsta biedriskumu,palīdz pārvarēt komunikācijas barjeras un koncentrēt grupas uzmanību uzdevuma izpildei,kas arī vēlāk noder strādājot ar reāliem projektiem un pieņemot dzīves izaicinājumus.

Pildot dažādus fiziskus un ar erudīciju saistītus izdevumus,jums būs iespēja labāk iepazīt savus kolēģus un draugus. Iedziļinoties kvesta uzdevumu pildīšanā,atklājas katra dalībnieka būtība,rakstura iezīmes,par kurām ikdienas dzīvē pat nenojautāt,piemēram,vadītāja spējas,līdera dotības,upurēšanās komandas labā,atbildība vai arī agresivitāte,neapdomīgums,savtīgums.

Garantējam interesanti pavadītu laiku,neaizmirstamas atmiņas un labu garastāvokli. 

Pasākuma programmu pielāgojam dažāda apjoma,vecumu un fiziskās sagatavotības dalībniekiem. 

Brīvdabas kvestu organizējam visā Latvijā,dažādās vidēs - mežā,uz lauka,pilsētā. Atkarībā no lokācijas vietas,pēc izvēles var tikt iesaistītas arī ūdens tilpnes. Piesakies pasākumam jau šodien!

realspiedzivojums brivdabas kvests 3realspiedzivojums brivdabas kvests 1  

realspiedzivojums brivdabas kvests 4 realspiedzivojums brivdabas kvests 2

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
Our website is protected by DMC Firewall!