fbpx

KAS IR REĀLS PIEDZĪVOJUMS

"Reāls Piedzīvojums" ir svinīgu un aktīvu pasākumu organizācija,kam klienti uzticas jau kopš 2010.gada. Mūsu pasākumos ir piedalījušies jau vairāk kā 70 000 dalībnieki. Esam viena no vadošajām organizācijām,kas pierādījusi sevi kā komandas veidošanas-saliedēšanas,sporta spēļu un dzimšanas dienas pasākumu organizēšanas profesionāļiem.
Caur organizētajiem pasākumiem mūsu mērķis ir veicināt aktīvu,sportisku un veselīgu dzīvesveidu bērniem,jauniešiem un pieaugušajiem. Vairot saturīga un lietderīga brīvā laika pavadīšanu un aktualizēt jaunatnes patriotisma,biedriskuma,drošsirdības,fizisko un garīgo spēju,personiskās kultūras,disciplīnas un vides aizsardzības sekmēšanu.

Mūsu kolektīvu veido augsta līmeņa vadības,līderības un personālvadības profesionāļi,sporta un citi padagogi,treneri,ballīšu animatori,psihologi,ar pieredzi valsts pārvaldē,uzņēmumos,skolās un drošības iestādēs no 10-20 gadiem. Mūsu līdzšinējā pieredze ir pierādījusi,ka spējam organizēt dažāda mēroga pasākumus - no 10 līdz 10 000 dalībniekiem. 
Uz šo brīdi piedāvājam vairāk kā 40 dažādas pasākumu programmas,vairāk kā 30 tematikas un vairāk kā 350 dažādas atrakcijas un uzdevumus,kas ir aktuālas gan ģimenēm un bērniem,gan lieliem un maziem uzņēmuma kolektīviem un organizācijām.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd