fbpx

Pasākumi bērniem

SEJU APGLEZNOŠANA

Ļoti gādīgu un pieredzējušu auklīšu uzraudzībā bērni, ar ekoloģiski tīrām un dabīgām / saudzējošām krāsām, spēj viens otru apgleznot, izkrāsot - kļūstot par pasaku varoņiem, princesēm, bruņiniekiem, dažādiem zvēriem, rūķiem, elfiem. Populārākā atrakcija bērnu vidū.

DZIMŠANAS DIENAS SVINĪBAS

Lai iepriecinātu mazās sirsniņas dzimšanas dienā - nevajag daudz, kā tikai uzburt pasakainu ainu - tematiskai bērna dzimšanas dienas ballītei. Ieradīsimies speciālos kostīmos (Zaķis, Pasaku rūķis u. tml.). Tiks veiktas interesantas spēles - lai bērna svinības, būtu kas vairāk par vienkāršu saldumu pieēšanos. Ieradīsies burvju mākslinieks - burvju triki ar kārtīm, baloniem, dzīvniekiem, maģijas paraugdemonstrējumi. Rīkojam arī nopietnāka rakstura svinības - kristības, bērnu dārza izlaidumi. Dzimšanas dienu svinības sākot ar 250,- EUR.

 

SPĒĻU LAUKUMS BĒRNIEM

Ir labi, ja bērniem ir iespēja izklaidēties vietā, kurā viņi tiek rūpīgi pieskatīti, un rotaļu laukums ir kas vairāk par dažiem klucīšiem un zīmuļu kasti. Atrakciju dažādība mācīs viņiem domāt, attīstīties, cels pašapziņu - jo viņiem sanāks tas, ko viņi darīs. Atraktīvajās nodarbēs nereti iesaistās paši vecāki - jo nodarbes ir gana interesantas.

 

RADOŠĀS DARBNĪCAS BĒRNIEM

- veidotas tā, ka pat nemierīgākie bērni vēlas sēdēt un radoši ko veidot.

dažādu lietu izgatavošana (no ikdienišķām priekšmetiem)

Krāsaina, koša pasaulīte - ko rada bērni paši.

Mājiņas, mašīnas, lāzera tanki, noslēpumu lādes - tas viss taps šeit!

realspiedzivojums pasakumiberniem 1 realspiedzivojums pasakumiberniem 2

realspiedzivojums pasakumiberniem 3 realspiedzivojums pasakumiberniem 4

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd