fbpx

Sporta spēles bērniem

Arī bērni ir pelnījuši lieliskas veselīgas aktivitātes brīvā dabā. "Reāls piedzīvojums" piedāvā noorganizēt jautrākās sporta un prāta spēles bērniem. Piedāvājumā - iepazīšanās spēles un rotaļas,prāta spēles,jautrās stafetes,veiklības stafetes,jautras atrakcijas. Interesanti būs gan lieliem,gan maziem bērniem. Noorganizēsim jebkura lieluma kolektīvam sporta spēles.

Netradicionālās sporta spēles.
Piedāvājam atraktīvākās,jautrākās un smieklīgākās atrakcijas un prāta spēles,kur savu izdomu,veiklību un veiksmi var pārbaudīt,pat nesagatavoti dalībnieki – loku šaušana,virvju trase,cīņas uz baļķa,laivu stafete,šķēpa mešana,armreslings,nakts trases,dueļu šaušana,dvieļu bols,stiprinieku konkursi,leģenda "Reāls piedzīvojums",jautrās komandu stafetes,trīs vīri laivā,slēpojam kopā u.c. zemāk minētās aktivitātes.

Izstrādājam un organizējam īpaši Jums sagatavotās sporta spēles atbilstoši Jūsu spējām,izvēlētās sarežģītības,vēlmēm,laika ierobežojuma,budžeta un plānotās vietas.

VISU ATRAKCIJU SARAKSTU SKATIES TE!

relaspiedzivojums berni sportaspeles 1 relaspiedzivojums berni sportaspeles 2

relaspiedzivojums berni sportaspeles 3 relaspiedzivojums berni sportaspeles 4

 

NEGAIDI RĪTDIENU - PIESAKIES JAU TAGAD!

pieteikties 01

JAUTĀJUMI UN PASĀKUMU REZERVĒŠANA:

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam,lai varētu to apskatīt.

Tel.: 28373749

 

 
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
DMC Firewall is a Joomla Security extension!