fbpx

Kāzu atrakcijas

Kāzas ir viena no skaistākajām dienām cilvēka dzīvē, tāpēc, ja vēlies, lai šis notikums ir patiesi izdevies un vēl ilgi atmiņā paliekošs, izvēlies "Reāls Piedzīvojums" kāzu atrakcijas. Mēs organizējam kāzu neformālo daļu ar interesantām, atraktīvām, jautrām un saliedējošām izklaidēm. Garantējam, ka arī tie viesi, kas iepriekš viens otru nepazina, kļūs par labiem sabiedrotajiem, un jūsu – jaunā pāra – kopīgais draugu loks būs kļuvis vēl plašāks!

"Reāls Piedzīvojums" kāzu atrakcijas būs īpaši piemērotas tiem pāriem, kas vēlas savus viesus iepriecināt un pārsteigt ar oriģinālām un netradicionālām atrakcijām.

Piedāvājam izstrādāt gan pilnu neformālās daļas atrakciju programmu, gan nodrošinām atsevišķas atrakcijas, kas papildinās Jūsu izplānoto programmu. 

Mūsu klāstā ir atrakcijas, kas domātas gan tieši jaunajam pārim, gan viesiem. Kāzu atrakcijas izstrādājam atbilstoši Jūsu fiziskajām spējām, izvēlētās sarežģītības, īpašajām vēlmēm, laika ierobežojumam, budžetam un plānotajai vietai. Atkarībā no vēlmēm, nodrošināsim atrakcijas, kas piemērotas arī bērniem un senioriem. 

Organizējam jautras stafetes, oriģinālas saliedēšanas aktivitātes, asprātīgus erudīcijas uzdevumus, aktīvas spēles, rotaļas un daudzas citas neparastas atrakcijas.

 realspiedzivojums kazuatrakcijas 1 realspiedzivojums kazuatrakcijas 3

realspiedzivojums kazuatrakcijas 6 realspiedzivojums kazuatrakcijas 5

VECMEITU/VECPUIŠU BALLĪTES

Plānojot kāzu svinības, nenoliedzami svarīga loma ir arī vecmeitu un vecpuišu ballītei, lai pirms lielās dienas pārim vēl ir iespēja bezbēdīgi izbaudīt piedzīvojumiem piepildītu dienu ar labākajiem draugiem un draudzenēm!

Ja tu un tavi draugi/draudzenes esiet azartiski un piedzīvojumiem kāri, izvēlies "Reāls Piedzīvojums" Vecmeitu/vecpuišu ballīti!

Piedāvājam jautras, oriģinālas, aktīvas un ekstrēmas izpriecas, kas vēl ilgi paliks atmiņā kā lieliska kāzu sastāvdaļa. 

Organizējam šķēršļu trases, šaušanu ar ieročiem, lokiem, dažādas zorb bumbu atrakcijas, 

realspiedzivojums vecpuisu vecmeitu ballite 1 realspiedzivojums vecpuisu vecmeitu ballite 5

realspiedzivojums vecpuisu vecmeitu ballite 3 realspiedzivojums vecpuisu vecmeitu ballite 4

 

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
DMC Firewall is a Joomla Security extension!