fbpx

Korporatīvie pasākumi

REĀLS PIEDZĪVOJUMS parūpēsies par Jūsu neaizmirstamākajiem mirkļiem, aktīvo un radošo atpūtu, korporatīvajiem pasākumiem no A-Z:

Atbilstošas pasākuma vietas un ērtību piemeklēšana, ēdinātāju nodrošināšana, aizraujošu un neredzētu atrakciju organizēšana, pasākuma iemūžināšana fotogrāfijās vai video, mūzikas vai dīdžeja izvēle, specefektu un patīkamu pārsteigumu sagādāšana, dalībnieku sumināšana ar balvām, ja nepieciešams - sabiedrībā populāru pasākumu vadītāju piesaiste, dalībnieku nogādāšana līdz pasākuma vietai, salūts, šovi, priekšnesumi, koncerti, radošajām darbnīcām, vēderdejotājām, dūdu un uguns pūtējiem, paraplāna vai gaisa balona lidojumiem, cirka meistariem, un pat visneiedomājamākajām idejām, kuras Jums sapņos vēl nav rādījušās!

 

 

 

 

REĀLS PIEDZĪVOJUMS organizē korporatīvos un privātos pasākumus bez vecuma, dzimuma vai fiziskās sagatavotības ierobežojumiem no 5 - 5000 cilvēkiem. Organizējam pasākumus jebkurā gadalaikā, Jums vēlama vietā un laikā.

Biedrība REĀLS PIEDZĪVOJUMS jau no 2010.gada organizē dažādus pasākumus un uz doto brīdi esam iepriecinājusi jau 15 000 cilvēkus, kuri ir piedalījušies mūsu publiskajos, bezmaksas, labdarības un uzņēmumu pasākumos!

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
Our website is protected by DMC Firewall!