fbpx

Pasākumu norises vietas

Klusais kempings, viesu nams un atpūtas parks “Leiputrija” ir brīnišķīga vieta atpūtai netālu no Rīgas – Ādažu novadā – Gaujas krastā, skaistā mežu un Gaujas senteku ielokā. Baudiet Latvijas lauku mieru un dabas labumus pavisam netālu no galvaspilsētas, atpūtieties pēc sirds patikas: sākot ar veselīgām pirts kūrēm un zvilnēšanu šūpuļtīklā līdz pat bezceļu ekskursijām kvadriciklu mugurās. Plašās un skaistās lauku teritorijas dēļ, “Leiputrija” ir ideāli piemērota vieta pasākumu rīkošanai, taču ikdienā saviem viesiem garantējam mierīgu gaisotni un klusu naktsmieru.

Kopumā kempingā ir 54 guļvietas. Nelieliem pasākumiem vasarā piemērota vieta būs jaunais paviljons, platība 72 kv/m. Kempingā ikvienam ir iespēja izkarsēties pirtiņā un atveldzēties kādā no diviem mini baseiniem. Savukārt ūdens prieku cienītajiem ir iespēja doties braucienā ar kanoe laivām. Atpūtas mirkļus varēsiet pavadīt tējnīcā, kas ikdienā darbosies arī kā kafejnīca. Arī tējnīcu iespējams rezervēt nelieliem pasākumiem.

Kempings Leiputrija, “Stirniņas”, Ādažu novads, Rīgas rajons

Atrašanās vietas karte:

karte-2 karte-3

Vairāk par kempingu: www.leiputrija.com

VIŠĶU ESTRĀDE UN STADIONS

Kompleksā ''Višķu estrāde un stadions'', Višķu pagastā, Daugavpils novadā tiek piedāvāta treniņu un sacensību vieta vieglatlētikas stadionā, futbola laukumā. Kompleksā ir estrāde, kurā tiek rīkoti koncerti, balles, festivāli, dziesmu un deju svētki, korporatīvie pasākumi kolektīviem, sporta svētki.

Kompleksā atrodas vieglatlētikas stadions ar 300 skatītāju vietām, vieglatlētikas sektori ar visu nepieciešamo inventāru (tāllēkšana, augstlēkšana, diska mešana, šķēpa mešana, lodes grūšana), futbola laukums, volejbola un basketbola laukumi, telšu laukums, estrāde ar 1000 skatītāju vietām, laivu stacija un pludmale.

PIEDĀVĀJAM KOMPLEKSU, KAS ATRODAS LUKNAS EZERA KRASTĀ VIŠĶU PAGASTĀ, KURĀ IETILPST:

- vieglatlētikas stadions ar 300 skatītāju vietām;

- futbola laukums;

- dušas un ģērbtuves;

- telšu laukums;

- estrāde ar 1000 skatītāju vietām;

- laivu stacija;

- pludmale;

- autostāvvieta.

IZMITINĀŠANA UN ĒDINĀŠANA:

- piedāvājam telšu vietas blakus stadionam,

- blakus stadionam esošā dienesta viesnīca, ~100 vietas, 5 EUR/cilv.,

- atpūtas bāze Vīrogna, atrodas ~5km attālumā, ir ~150 vietas cena 15-40 EUR/cilv.

- apkārt esošajos viesu namos 5 km rādiusā ~60-70 vietas, cena ~15 EUR/cilv..

- ēdināšanu piedāvā Višķu tehnikuma ēdnīca un izbraukuma ēdināšana.

CITAS IESPĒJAS:

Kā papildus iespēja ir blakus atrodošo tematisko ciemu piedāvājumi ar savām programmām:

- Višķu amatnieku ciems;

- Kotleru vīna ciems;

- Smailīšu un plostu noma SIA „Beibuks”;

- lidojumi ar deltaplānu no ezera virsmas.

     
 

PIEBRAUKŠANA:

Komplekss atrodas Luknas ezera krastā Višķu pagastā, Daugavpils novadā. Piebraukšana pa asfaltētu ceļu ~3km no šosejas Rēzekne – Daugavpils, 30 km no Daugavpils.

Vairāk par Višķu kompleksu: visku-estrade-stadions.lv

ĶEKAVAS NOVADS, BALOŽI

Lielas pļavas, laba peldētava, meži - orientēšanās un peintbola vieta, vieta virvju trasēm, ir grila un ugunskura vieta. Atrodas netālu no Rīga ~15km, vieta līdz 100 cilvēkiem.

LIMBAŽU NOVADS, PĀLES PAG. "STRAUMĒNI"

Lielas un plašas pļavas, volejbola, futbola laukums, basketbola grozs, mūsdienīga peintbola trase, labas peldvietas, koku birzis un meži pārgājieniem un orientieristiem, grils un ugunskura vietas. Nelielās kompānijās, līdz 15 cilvēkiem, iespējama pirts. Kopējā teritorijā iespējams nodrošināt ar aktivitātēm 500 - 1000 cilvēkiem.

VESELĪBAS UN AKTIVITĀŠU TRASE PIE ULBROKAS EZERA

Ulbrokas ezers, atpūtas vietas, pludmale, sporta laukumi, volejbola, futbola vieta, āra trenažieri, šķēršļu un aktivitāšu trase, skatu laipa. Mežs un pļava nelielām grupām līdz 150 cilvēkiem. Piemērota vieta gan publiskiem, gan privātiem pasākumiem (1 mēnesi iepriekš saskaņojot, 28373749).

Piedāvājam arī ierasties Jūsu izvēlētajās vietās un piemeklēsim Jums atbilstošus pasākuma apartamentus un vietu. Nometņu organizatori ieradīsies pie Jums jebkurā vietā Latvijas teritorijā un, ja nepieciešams, arī ārpus valsts robežām. Galvenais nosacījums - lai vieta ir piemērota konkrētā pasākuma organizēšanai (piemēram, teritorija - pļava / mežs, vasarā dīķis / ezers / upe, kur peldēties un kur izvērst ūdens aktivitātes, utt.). Atbilstoši Jūsu vēlmēm un pasākuma specifikai piemeklēsim arī citas pasākuma vietas.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
Our website is protected by DMC Firewall!