fbpx

Sporta spēles

"Reāls Piedzīvojums" piedāvā sporta spēles lieliem un maziem uzņēmumiem, pašvaldībām, organizācijām, skolām un visiem citiem aktīvā dzīvesveida interesentiem, jebkurā gadalaikā, jums vēlamā laikā un vietā.

Korporatīvajiem klientiem piedāvājam pilnu servisu no A-Z: atbilstošu telpu un vietu piemeklēšana, mūzika, pasākuma vadītāji, šovi, priekšnesumi, radošās darbnīcas, naktsmītnes, ēdināšana, trasportēšana un viss pārējais Jūsu ērtībām un pozitīvām emocijām.

KLASISKĀS SPORTA SPĒLES

Uzņēmumu sporta spēles, olimpiāde, salidojums (futbols, tautas bumba, basketbols, volejbols, badmintons, virves vilkšana u.c.).

NETRADICIONĀLĀS SPORTA SPĒLES

Piedāvājam atraktīvākās, jautrākās un smieklīgākās atrakcijas un prāta spēles, kur savu izdomu, veiklību un veiksmi var pārbaudīt, pat nesagatavoti dalībnieki – loku šaušana, virvju trase, cīņas uz baļķa, laivu stafete, spēles armilzu bumbām, zorb burbuļfutbols, ūdenspumbu pārbaudījums, šķēpa mešana, nakts trases, dueļu šaušana, dvieļu bols, stiprinieku konkursi, Lielā leģenda, jautrās komandu stafetes un citas aktivitātes.

BĒRNU SPORTA SPĒLES

Arī bērni ir pelnījuši lieliskas veselīgas aktivitātes brīvā dabā. "Reāls Piedzīvojums" piedāvā noorganizēt jautrākās sporta un prāta spēles bērniem. Piedāvājumā - iepazīšanās spēles un rotaļas, prāta spēles, jautrās stafetes, veiklības stafetes, jautras atrakcijas. Interesanti būs gan lieliem, gan maziem bērniem.

PROGRAMMAS CENA:

Sākot no 1200 EUR + pasākuma vietas īre + ēdināšana + papildus vēlmes un ekstras

 

SPORTA SPĒĻU VIETAS

"Reāls Piedzīvojums" ir izveidojis sadarbību ar vairākām atpūtas bāzēm, viesu namiem un telpu nomniekiem, tāpēc piemeklēsim atbilstošas telpas un vietas tieši Jūsu vēlmēm. Sporta spēles un sporta svētkus noorganizēsim jebkurā Latvijas vietā! Iespēja organizēt pasākumus arī ārpus Latvijas dzīvojošajiem klientiem.

 

Izstrādājam un organizējam īpaši Jums piemērotās sporta spēles atbilstoši Jūsu spējām, izvēlētās sarežģītības, vēlmēm, laika ierobežojuma, budžeta un plānotās vietas. Piesakies pasākumam jau šodien!

reals piedzivojums sporta speles 1 reals piedzivojums sporta speles 2

reals piedzivojums sporta speles 3 reals piedzivojums sporta speles 4

 

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
Our website is protected by DMC Firewall!